Moravskoslezské
Zelenenoviny.cz

Nové dráhy v in-line areálu Ostrava

16.7.2018 | Ostrava

in-lineLéto přeje sportu. Slunečné dny je nejlepší trávit pobytem venku. Co to zkusit aktivně třeba na bruslích? V Ostravě U Cementárny máte příležitost.


Sportovním nadšencům od začátku prázdnin slouží nová, druhá část in-line areálu U Cementárny. Nově je k dispozici 1600 metrů drah, tenisové kurty, skate park, hřiště pro parkour nebo pumptracková dráha. Zrekonstruovány jsou také chodníky, rozšířeno bylo parkoviště vybudované v první etapě.

Do oblasti sportu letos dáme 590 milionů korun. Z investičních akcí je největší druhá etapa tohoto areálu za 99 milionů korun. Jsem rád, že bude sloužit sportovcům i veřejnosti celoročně včetně zimní možnosti běžkování,“ řekl náměstek primátora Vladimír Cigánek.

Oba areály U Cementárny nabídnou bruslařům dohromady 3000 metrů drah včetně speciální klopené dráhy. Součástí areálu je půjčovna, servis sportovních potřeb, bistro, sprchy a mnoho dalších novinek. Rozšířené parkoviště nabízí 199 parkovacích míst. První část areálu byla otevřena v roce 2014. Během loňského roku sportoviště přilákalo na 180 tisíc návštěvníků.  

Zdroj: www.ostrava.cz

Zdroj obr.: www.pixabay.com

Více informací najdete v rubrikách:    Reklama

    Reklama: