Moravskoslezské
Zelenenoviny.cz

Do práce na kole po celé Ostravě

22.1.2019 | Ostrava

Ve zdravém těle, zdravý duch. Sedněte na kolo a snižte za jeden týden produkci emisí a ulevte životnímu prostředí i vy. Jízda na kole nejen do práce bojuje se špatným ovzduším.


Na to, že jízda do zaměstnání na kole není jen sezónní záležitostí, chce upozornit lednovou výzvou soutěže Do práce na kole spolek Auto*Mat. Lednová výzva se uskuteční letos poprvé a spolek Auto*Mat ji organizuje na popud královéhradeckých organizátorů soutěže Do práce na kole a také pozitivní ohlasy samotných cyklistů na tento trochu šílený nápad.

„Vyzýváme cyklisty a cyklistky, koloběžkáře, běžkyně a chodce z celé republiky do boje se znečištěným vzduchem a vlastní pohodlností.“, burcují organizátoři výzvy na stránkách Jízda na kole.

Soutěžit se bude pouze jeden týden od 21. do 27. ledna 2019, a to pouze mezi jednotlivci. Registrace do lednové výzvy soutěže Do práce na kole je zdarma. Posuzovaným kritériem je pravidelnost dojíždění do práce. Dvacet vylosovaných šťastlivců získá registraci do měsíční květnové výzvy Do práce na kole pro celý tým zdarma. Všichni účastníci pak dostanou svůj diplom.

Více informací o lednové výzvě na webu Do práce na kole.

 

Redakčně upraveno.

Zdroj: Zdravá Ostrava

Zdroj obr.: www.pixabay.com

Více informací najdete v rubrikách:    Reklama

    Reklama: