Moravskoslezské
Zelenenoviny.cz

Bruntál koupil dvě nová elektrokola i s příslušenstvím a sedačkou pro dítě

10.8.2018 | Bruntál

elektrokoloMožná už jste zaznamenali rozsáhlé změny v oblasti elektromobility v Bruntále. Letos  zakoupil další elektrokola, vydal novou brožuru a zaktualizoval infotabule.


Již poněkolikáté se městu Bruntál podařilo získat dotaci z Moravskoslezského kraje na podporu turistických informačních center. Město Bruntál již od dubna realizuje projekt s názvem“ Podpora TIC a rozvoj elektromobility v Bruntále a okolí pro rok 2018.

Dotace bude tradičně využita na pokrytí mzdových nákladů sezónních brigádníků Městského informačního centra v Bruntále, díky nimž je zajištěna otevírací doba i o víkendech.

 

Dále budou letos pořízena další dvě nová elektrokola, nově i se sedačkou pro dítě a s dalším příslušenstvím. Na výlet tak mohou na nových elektrokolech vyrazit i rodiny s nejmenšími dětmi.

Pro turisty a návštěvníky města bude vydána nová brožura, která bude mapovat tipy na zajímavé výlety po Bruntále a okolí. Pro zájemce bude k dispozici zdarma na Městském informačním centru v Bruntále.

Na všech výjezdech z města budou také obměněny infotabule a městské informační centrum si zakoupí nový software pro tvorbu grafiky.

Projekt je spolufinancován Moravskoslezským krajem v rámci programu „Podpora turistických informačních center v Moravskoslezském kraji pro rok 2018“ a bude ukončen v říjnu 2018.

Redakčně upraveno.

Zdroj: www.mubruntal.cz

Zdroj orb.: www.pixabay.com

Více informací najdete v rubrikách:Reklama

Reklama: